Golden Floor
english versionpolish version

Centrum | Airport

mail_iconinfo@goldenfloor.plphone_icon(22) 669-21-19

baner

Kontakt

 

Golden Floor Plaza

al. Jerozolimskie 123A

02-017 Warszawa

Pokaż na mapie

 

Manager Centrum:

Aleksandra Olszewska

(22) 629-57-90

(+48) 533-033-477

e-mail: a.olszewska@goldenfloor.pl

 

Junior Manager:

Herman Ciechanowiec

(22) 254-60-07

(+48) 794-011-112

e-mail: h.ciechanowiec@goldenfloor.pl

 

Manager Assistant:

Magdalena Byczuk

(22) 629-57-90
(+48) 730-161-730

e-mail: m.byczuk@goldenfloor.pl

 

 

 

Golden Floor Atrium - Sala Vip

al. Jana Pawła II 27 – 1 piętro

00-867 Warszawa

Pokaż na mapie

 

Manager Centrum:

Justyna Staniszewska

(22) 254-60-07

(+48) 690-999-711

e-mail: j.staniszewska@goldenfloor.pl

 

Dział sprzedaży Warszawa

(rezerwacja, dostępność terminów, oferta)

Nowe rezerwacje

e-mail: info@goldenfloor.pl

 

Senior Sales Manager:

Dominika Jaszczuk

(22) 669-21-19
(+48) 507-166-204

e-mail: d.jaszczuk@goldenfloor.pl

 

Sales Manager:

Justyna Staniszewska

(22) 669-21-19

(+48) 690-999-711

e-mail: j.staniszewska@goldenfloor.pl

 

Sales Manager:

Patrycja Sasin

(22) 669-21-19

(+48) 730-080-037

e-mail: p.sasin@goldenfloor.pl

 

Pozostałe działy

Managing Partner

Zuzanna Tkaczyk

(22) 669-21-19

z.tkaczyk@goldenfloor.pl

Managing Partner

Katarzyna Tkaczyk

(22) 669-21-19

k.tkaczyk@goldenfloor.pl

Marketing & Strategy Manager

Paweł Przybylski

(22) 669-21-19

(+48) 507-166-316

p.przybylski@goldenfloor.pl

Chief Accountant

Anna Stypich

(22) 669-21-19
(+48) 690-999-324

a.stypich@goldenfloor.pl

Financial Manager

Edyta Olszewska

(22) 669-21-19
(+48) 690-999-324

e.olszewska@goldenfloor.pl

 

 

Kontakt

Dział sprzedaży

(22) 669-21-19
(+48) 507-166-204
(+48) 690-999-711
(+48) 730-080-037
e-mail: info@goldenfloor.pl