Golden Floor
english versionpolish version

Centrum | Airport

mail_iconinfo@goldenfloor.plphone_icon(22) 669-21-19

baner

 

Kontakt

Dział sprzedaży

 

Rezerwacja, dostępność terminów, oferta:

Nowe rezerwacje

(22) 669-21-19

info@goldenfloor.pl

 

 

 

Sales Manager:

Justyna Staniszewska

(22) 669-21-19

(+48) 690-999-711

j.staniszewska@goldenfloor.pl

Senior Sales Manager:

Dominika Jaszczuk

(22) 669-21-19
(+48) 507-166-204

d.jaszczuk@goldenfloor.pl

 

 

Sales Manager:

Patrycja Sasin

(22) 669-21-19

(+48) 730-080-037

p.sasin@goldenfloor.pl

Centra konferencyjne w Warszawie

Golden Floor Plaza

Aleje Jerozolimskie 123A

02-017 Warszawa

(22) 669-21-19

Pokaż na mapie

 

 

Manager Centrum:

Aleksandra Olszewska

(22) 629-57-90

(+48) 533-033-477

a.olszewska@goldenfloor.pl

 

 

Junior Manager:

Herman Ciechanowiec

(22) 254-60-07

(+48) 794-011-112

h.ciechanowiec@goldenfloor.pl  

 

 

Manager Assistant:

Magdalena Byczuk

(22) 629-57-90
(+48) 730-161-730

m.byczuk@goldenfloor.pl

Golden Floor Airport

ul. 17 stycznia 45B

02-146 Warszawa

(22) 669-21-19

Pokaż na mapie

 

 

Manager Assistant:

Ewelina Olkowicz

(22) 669-21-19

info@goldenfloor.pl

 

Golden Floor Atrium

al. Jana Pawła II 27 – 1 piętro

(22) 669-21-19

00-867 Warszawa

Pokaż na mapie

 

 

Pozostałe działy

Managing Partner:

Zuzanna Tkaczyk

(22) 669-21-19

z.tkaczyk@goldenfloor.pl

 

 

Chief Accountant:

Anna Stypich

(22) 669-21-19
(+48) 690-999-324

a.stypich@goldenfloor.pl

Managing Partner:

Katarzyna Tkaczyk

(22) 669-21-19

k.tkaczyk@goldenfloor.pl

 

 

Financial Manager:

Edyta Olszewska

(22) 669-21-19
(+48) 690-999-324

e.olszewska@goldenfloor.pl

Marketing & Strategy Manager:

Paweł Przybylski

(22) 669-21-19

(+48) 507-166-316

p.przybylski@goldenfloor.pl

Kontakt

Dział sprzedaży

(22) 669-21-19
(+48) 507-166-204
(+48) 690-999-711
(+48) 730-080-037
e-mail: info@goldenfloor.pl